Du prizininkai Jonavos Velykiname bėgime

2024 m. balandžio 1 d. Jonavoje vyko tryliktasis Velykinis bėgimas „Aplink tvenkinius“. Varžybų startas ir finišas buvo Joninių slėnyje. Į bėgimą susirinko nemenkas būrelis Lietuvos bėgimo mėgėjų. Bėgime startavo ir penki Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bėgikai. Bėgimas driekėsi asfaltuotais dviračių takeliais aplink Jonavos tvenkinius, bėgikai turėjo įveikti keletą sudėtingų įkalnių. Buvo penkios distancijos: 0.5 km, 1.9 km, 4.2 km, 8.4 km ir 42.195 km. Trys mūsiškiai startavo 1.9 kilometro distancijoje. Aurėja Žalandauskaitė distanciją įveikė per 8:34 min. ir tarp merginų, gimusių 2008-2010 metais, užėmė penktąją vietą, o Viltė Tamošaitytė atbėgusi per 9:45 min. toje pačioje amžiaus grupėje finišavo vienuolikta. Šioje grupėje tarp vaikinų ketvirtąją vieta tenkinosi Kajus Dautaras, trasą įveikęs per 7:34 min. 8.4 kilometro nuotolyje tarp vyrų “likimui nulėmus” antras finišavo Matas Baura, užfiksavęs 30:50 min. rezultatą (Matas antros vietos varžybose nebuvo užėmęs nuo pat 2022 metų gruodžio 4 dienos, šitaip užfiksavęs 1 metų ir beveik 4 mėnesių seriją), o dėl traumų nuo pernai metų rugsėjo mėnesio varžybose nestartavęs Deividas Rastokas, atbėgo trečias su 30:51 min. rezultatu. Po varžybų dalyviai galėjo atsigaivinti vandeniu bei limonadais, užkąsti šokolado, sausainių ar sumuštinių. Visi finišavę dalyviai gavo varžybų atminimo lipdukus. Visų distancijų amžiaus grupių nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis, diplomais, stiklinėmis, virtuviniais rankšluosčiais, šokoladu bei gėrimais. Po varžybų apsilankėme Kėdainiuose kur pasivaikščiojome palei upę, apžiūrėjome senamiestį bei apsilankėme Šv. Juozapo bažnyčioje, kur iš vietinės – nuolatinės bažnyčios lankytojos išgirdome pasakojimą apie turtingą šios bažnyčios kelių šimtų metų istoriją.