Vilius antras Lietuvos jaunučių čempionate

2024 m. birželio 14-15 dienomis Druskininkų sporto centro stadione vyko Lietuvos jaunučių, gimusių 2009-2010 metais, lengvosios atletikos čempionatas. Į jas susirinko gausus dalyvių būrys iš visos Lietuvos. Varžybose startavo ir šeši Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos sportininkai, treniruojami Roberto Vališausko ir Arno Lukošaičio. Pirmą dieną geriausiai sekėsi Viliui Ščerbakovui, kuris 1500 m distancijoje tarp berniukų finišo liniją kirto antras (rez. 4:29.65 min.). Šioje distancijoje tarp mergaičių dvylikta parbėgo Aurėja Žalandauskaitė (rez. 6:04.49 min.). 1500 m kliūtiniame bėgime jau pirmoje kliūtyje su vandeniu išsimaudęs Kajus Dautaras finišą pasiekė dešimtas (rez. 6:16.50 min.). Trys mūsiškės startavo šuolio į tolį rungtyje tarp mergaičių. Čia geriausiai sekėsi Ugnei Pieškutei iškovojusiai trisdešimt antrą vietą (rez. 3.80 m), Evelina Bunkytė buvo trisdešimt trečia (rez. 3.72 m), o Denisė Nakaitė liko trisdešimt ketvirta (rez. 3.65 m). Antrą dieną atidarė Aurėja, kuri 2000 m bėgime tarp mergaičių finišavo vienuolikta (rez. 8:50.38 min.). Vilius 3000 m bėgimo nuotolyje tarp berniukų tenkinosi ketvirtąja vieta (rez. 10:23.03 min.). Kiti mūsiškiai startavo 300 m bėgime su barjerais. Tarp mergaičių geriausiai sekėsi Denisei, kuri parbėgo penkiolikta (rez. 57.25 sek.), Ugnė buvo septyniolikta (rez. 59.70 sek.), o Evelina liko aštuoniolikta (rez. 1:03.92 min.). Tarp berniukų dvyliktas atbėgo Kajus (rez. 57.49 sek.). Dalyviai užėmę 1-16 vietas savo komandoms pelnė taškus. Šiaulių rajonas surinko 145 taškus ir užėmė ketvirtą vietą rajonų grupėje. Varžybų prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.
Pirmų ir antrų vietų laimėtojai sudarys Lietuvos jaunučių rinktinę, kuri dalyvaus Baltijos šalių jaunučių komandiniame čempionate Šiauliuose liepos 17 dieną. Tad, linkime Viliui gero debiuto ir asmeninių rezultatų.