Trys medaliai Lietuvos suaugusiųjų čempionate

2024 m. birželio 28-30 dienomis Palangos stadione vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Į varžybas susirinko gausus stipriausių Lietuvos sportininkų būrys. Varžybose startavo ir keturi Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai. Pirmą dieną startavo Viktorija Varnagirytė, Mikas Montvilas ir Robertas Vališauskas, besitreniruojantis su Justinu Beržanskiu. Robertas bėgo 1500 metrų distancijoje, kur finišo liniją kirto antras (rez. 3:52.20 min.), nusileidęs tik Lietuvos rekordininkui Simui Bertašiui. 10000 metrų distancijoje startavo Viktorija ir Mikas. Tropinės oro sąlygos pakišo koją abiem bėgikam. Abu jie finišavo penkti: Viktorija nuotolyje užtruko 40:00.37 min, o Mikas – 34:54.24 min. Trečią dieną dieną startavo Robertas ir Matas, kurie bėgo 3000 metrų su kliūtimis rungtyje. Čia geriau sekėsi Robertui, kuris pasiekė asmeninį rekordą ir tapo šios rungties nugalėtoju (rez.(rez. 9:36.16 min.). Matas iškovojo antrąją vietą, pernykštę bronzą iškeitęs į sidabrą (rez. 9:56.45 min.) Dalyviai užėmę 1-16 vietas savo komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Šiaulių rajonas surinko 3923 taškus ir užėmė septintąją vietą rajonų grupėje. Varžybų prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir gėlėmis, čempionai dar ir „Sportland“ čekiais. Robertas ir Matas kitą savaitę startuos Baltijos šalių komandiniame lengvosios atletikos čempionate Lietuvos rinktinės sudėtyje. Dalis dalyvavimo varžybose išlaidų padengtos iš Šiaulių rajono savivaldybės sporto programos finansavimo konkurso „Per kančias į žvaigždes“ lėšų.
Pirmą varžybų dieną mūsiškius stadione su plakatai palaikė: Rokas Barauskas, Kajus Dautaras, Arijus Kulevičius, Atas Lukošaitis, Deividas Rastokas ir Viltė Tamošaitytė bei Edvinas Kožkus su šeimyna.
Trečią varžybų dieną mūsiškius palaikė ir Remigijus Zalumskis su Jurgita Žirkauskaite.