Remigijus trečias Panevėžyje

2024 m. spalio 3 d. Panevėžyje vyko dešimtasis „Romantic“ bėgimas. Startas ir finišas buvo prie „Romantic“ viešbučio. Šiame bėgime startavo ir penki Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikai. Bėgimo nuotolis buvo apie 2.85 km. Ketvirtąja vieta tarp moterų tenkinosi Eglė Zablockytė (rez. 12:50 min.), o distanciją įveikė Renata Macijauskienė (rez. 13:05 min.) ir Jurgita Žirkauskaitė (rez. 13:10 min.). Tarp vyrų trečias finišą pasiekė Remigijus Zalumskis (rez. 9:00 min.), o nuotolį įveikė Dainius Gorskis (rez. 10:54 min.). Trys prizininkai tarp moterų ir vyrų apdovanoti taurėmis. Laimingų numerių loterijoje sėkmė nusišypsojo Jurgitai, kuri laimėjo kvietimą ozono terapijai. Po finišo dalyviai galėjo pasivaišinti sausainiais, atsigaivinti arbata.