Dalia trečia „Pink run su Antėja”

2024 m. spalio 6 d. Kaune vyko rožinio kaspino paramos bėgimas „Pink run su Antėja 2024”, skirtas paremti krūtų vėžiu sergančias moteris. Varžybų startas ir finišas buvo Nepriklausomybės aikštėje (šalia Kauno Soboro). Į bėgimą susirinko gausus būrys Lietuvos bėgimo mėgėjų. Bėgime startavo ir šeši Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bėgikai. Nuotoliai buvo trys: 600 m vaikams bei 5 ir 10 km. Rato ilgis buvo 2.5 km po Laisvės alėją. 5 km nuotolyje dvidešimta tarp moterų parbėgo Renata Macijauskienė (rez. 23:40 min.). Visi kiti mūsiškiai startavo 10 km distancijoje. Trečia tarp moterų finišo liniją kirto Dalia Lukošienė (rez. 40:57 min.), Eglė Zablockytė užėmė penkioliktą vietą (rez. 44:13 min.), o Rima Vaitiekienė buvo du šimtai penkta (rez. 57:39 min.). Tarp vyrų dvidešimt ketvirtas finišavo Ernestas Vedeikis (rez. 36:36 min.), Helmutas Zabarauskas užėmė dvidešimt septintą vietą (rez. 37:10 min.), o Nerijus Križinauskas parbėgo devyniasdešimtas (rez. 42:55 min.). Kiekvienos distancijos (5 ir 10 km) pirmieji trys vyrai ir moterys apdovanoti rėmėjų prizais, visi nuotolius įveikę dalyviai – atminimo medaliais.