Du prizininkai Panevėžyje

2021 m. spalio 30 d. Panevėžyje vyko „Panevėžio maratono, skirto Stanislavo Algio Kavaliausko atminimui“ bėgimo varžybos. Į bėgimą susirinko nemenkas būrelis bėgimo mėgėjų iš visos Lietuvos bei Latvijos. Buvo penki nuotoliai: 42.2, 21.1, 10 ir 5 km bei 400 m vaikų bėgimas. Bėgime startavo ir aštuoni Šiaulių rajono sporto klubui „Lukas” bėgikai. 400 m bėgimą įveikė Matas ir Tadas Zalumskiai (laikas nefiksuojamas). 10 km nuotolyje tarp moterų septintąją vietą iškovojo Jurgita Žirkauskaitė (rez. 50:00 min.). Nugalėtoju šiame nuotolyje tarp vyrų tapo Justinas Križinauskas (rez. 35:05 min.), šeštas parbėgo Dainius Gorskis (rez. 38:46 min.), devintas buvo Dainius Matuliokas (rez. 41:22 min.), o Adomas Šambaras liko tryliktas (rez. 44:26 min.). 21,1 km distancijoje trečias tarp vyrų finišavo Remigijus Zalumskis, trasoje užtrukęs 1:20:16 val. Visiems, pasiekusiems finišą per kontrolinį laiką buvo įteikti atminimo medaliai. 1–3 vietas užėmę vyrai ir moterys apdovanoti rėmėjų prizais, taurėmis ir medaliais.