Du Roberto medaliai Lietuvos suaugusiųjų čempionate

2023 m. vasario 18-19 dienomis Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos suaugusiųjų čempionatas. Į varžybas susirinko beveik visi stipriausi Lietuvos lengvaatlečiai. Varžybose startavo ir trys Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai. Pirmą dieną visi mūsiškiai startavo 1500 m distancijoje tarp vyrų. Čia geriausiai sekėsi su Justinu Beržanskiu besitreniruojančiam Robertui Vališauskui, kuris finišavo antras (rez. 3:51.71 min.) (asmeninis uždarų patalpų rekordas), nusileisdamas tik Lietuvos rekordininkui Simui Bertašiui. Deividas Rastokas užėmė penktą vietą (rez. 4:09.89 min) (asmeninis rekordas), o Matas Baura parbėgo dvyliktas (rez. 4:16.38 min.) (asmeninis rekordas). Antrą dieną Matas ir Robertas startavo 3000 m bėgime. Robertas šį nuotolį įveikė per 8:23.69 min. ir užsikabino bronzos medalį, šįkart pralaimėjęs tik S. Bertašiui ir J. Beržanskiui. Matas šioje distancijoje užėmė devintą vietą (rez. 9:08.26 min.) (asmeninis rekordas). 800 m bėgime tarp vyrų septintas parbėgo Deividas Rastokas (rez. 2:01.79 min.) (asmeninis rekordas). Dalyviai užėmę 1-12 vietas savo komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Šiaulių rajonas surinko 5607 taškų ir užėmė ketvirtąją vietą rajonų grupėje. Varžybų prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir LLAF kalendoriais.