Dvi trečios vietos Šiauliuose

2024 m. rugsėjo 22 dieną Šiauliuose vyko Šiaulių bėgimas 2024. Dalyviai galėjo rinktis iš keleto nuotolių. Vaikai bėgo 700 metrų distanciją. Šioje distancijoje dalyvavo keletas mūsiškių laikai ir vietos nebuvo fiksuojami. Vyresnieji galėjo rinktis startuoti 1236 m, 5 km ir 10 km distancijose. 5000 metrų distancijoje, tarp moterų, startavo ir trečiąją vietą užėmė Aušra Krasauskaitė (rez. 21:19 min.). Šioje distancijoje, tarp vyrų, taipogi, trečias finišavo Justinas Križinauskas (rez. 17:09 min.), o Dainius Matuliokas buvo penkioliktas (rez. 21:42 min.). 10 kilometrų nuotolyje tarp moterų penktąją vietą pelnė Eglė Zablockytė (rez. 46:09 min.). Šioje distancijoje tarp vyrų devintas finišavo Simonas Vanagas (rez. 39:55 min.). 700 m, 1236 m ir 5000 m distancijos moterų ir vyrų grupės nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti rėmėjų prizais ir taurėmis. 10 km prizinės vietos buvo apdovanotos taurėmis ir piniginiais prizais. Visi baigę distancijas gavo atminimo medalius.