2026 m. birželio 17-18 dienomis Šiauliuose vyko atviri Šiaulių lengvosios atletikos jaunimo (gimę 2007 metais ir jaunesni) ir suaugusiųjų čempionatai. Šiose varžybose suaugusiųjų amžiaus grupėje startavo ir trys Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai. Pirmąją dieną visi mūsiškiai startavo 1500 m distancijoje. Tarp moterų bronzos medaliu pasidabino Aušra Krasauskaitė (rez. 5:27.89 min.). Tarp vyrų nugalėtoju tapo Mikas Montvilas (rez. 4:15.41 min.), o Matas Baura užėmė penktąją vietą (rez. 4:26.63 min.). Antrąją varžybų dieną 800 metrų bėgime tarp vyrų Mikas finišo liniją kirto antras (rez. 2:05.09 min.), o Matas tenkinosi ketvirtąja vieta (rez. 2:09.43 min.).
Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.
Dalyvius palaikė Arijus Kulevičius, Deividas Rastokas, Agnė Utakytė ir Aurėja Žalandauskaitė