2026 m. birželio 20 d. Birštone vyko „Birštono pusmaratonio” varžybos. Startas ir finišas buvo šalia Birštono kultūros centro. Į bėgimą susirinko guasus burys Lietuvos bėgimo mėgėjų. Varžybose startavo ir viena Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bėgikė Viktorija Varnagirytė. Buvo keturi nuotoliai: 800 m vaikams, 5.2, 10 ir 21,098 km bei mišri estafetė 2×5 km. Viktorija startavo pusmaratonio nuotolyje ir distancijoje sugaišusi 1:26:55 val. užėmė antrąją vietą tarp moterų.
Visi, įveikę nuotolius dalyviai buvo apdovanoti „Birštono pusmaratonis” medaliais. Prizininkai – taurėmis ir rėmėjų įsteigtais prizais.