Tomo sidabras, Simono bronza ir trečia Šiaulių rajono vieta

2014 m. vasario 21-22 dienomis Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas ir jaunimo iki 20 metų pirmenybės bei Klaipėdos taurės varžybos. Į varžybas susirinko gausus stipriausių Lietuvos sportininkų būrys, kurie įvykdė rungčių kvalifikacinius normatyvus. Normatyvus įvykdė ir varžybose startavo du Šiaulių rajono sporto klubo Lukas bėgikai. Pirmą dieną Simonas Steponavičius ir Tomas Rėzgis startavo 1500 m bėgime. Geriau sekėsi Simonui, kuris nuotolį įveikė per 4:07.32 min. ir finišo tiesiojoje pralaimėjęs varžovui iš Klaipėdos jaunimo pirmenybėse pasidabino bronzos medaliu (čempionate septintas). Tomas taupė jėgas rytdienai ir šiame nuotolyje buvo dvyliktas (penktas tarp jaunimo) (rez. 4:18.78 min.). Antrą dieną Tomui sekėsi kur kas geriau. Jis 3000 m nuotolį nubėgo per 8:58.73 min. ir užsikabino jaunimo pirmenybių sidabro medalį (čempionate šeštas). Simonas 800 m bėgime finišo liniją kirto dešimtas (šeštas tarp jaunimo) (rez. 2:01.92 min.). Dalyviai užėmę 1-12 vietas savo komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Šiaulių rajonas surinko 4487 taškus ir užėmė trečiąją vietą rajonų grupėje. O Šiaulių rajono sporto klubas Lukas buvo šešioliktas tarp visų dalyvavusių Lietuvos klubų (3005 taškai).