Saldi pergalė po pratęsimo

2014 m. vasario 25 dieną vyko trečiasis Ginkūnų taurės krepšinio varžybų turas. Šiame ture Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda savo jėgas išbandė su debiutantais Kelininkai komanda. Pradžioje vyko apylygė kova. Tačiau pirmo kėlinuko viduryje varžovai truktelėjo į priekį dvylikos taškų skirtumu ir ketvirčio pabaigoje jį dar padidino. Po kėlinio jie pirmavo rezultatu 25-9. Tačiau mūsiškiai nenuleido rankų antrame kėlinuke persvara po truputį pradėjo tirpti ir viduryje tesiekė 5 taškus. Vėliau vyravo apylygis žaidimas. Į ilgąją pertrauką ilsėtis išėjome atsilikdami 30-37. Pasitarę, trečiame ketvirtyje šiek tiek paspaudėme varžovus ir jie pradėjo klysti. Ko pasekoje persvėrėme rezultatą. Rezultatas keitėsi kaip sūpuoklėse, pirmavo tai viena, tai kita komanda. Po trečiojo kėlinuko Kelininkų persvara buvo beveik minimali 47-45. Ketvirtame kėlinyje didelių pokyčių neįvyko, komandos keitėsi tiksliomis atakomis, nepataikytas metimais ir klaidomis. Viskas sprendėsi paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis. Varžovų persvara buvo 2 taškai, o kamuolys atiteko mums. Kamuolys pasiekė Rolandą Jovaišą, kuris daug nedvejodamas švystelėjo kamuolį į krepšį ir išlygino rungtynių rezultatą likus porai sekundžių iki rungtynių pabaigos. Pratęsimas! Rezultatas 57-57. Pratęsime iškart išsiveržėme į priekį, o priešininkai pavargo. O baudų metimų serijoje mūsiškiai buvo šiek tiek taiklesni. Saldi ir ilgai laukta pergalė po pratęsimo rezultatu 67-63 (9-25; 21-12; 15-10; 12-10; 10-6). Prie pergalės prisidėjo visi aikštelėje pabuvoję ir ant suolo likę žaidėjai, o taip pat ir nerealus sirgalių palaikymas. Rezultatyviausiai mūsų komandoje šiose varžybose žaidė aukščiau minėtasis Rolandas Jovaiša ir Zigmantas Šerkšnys pelnę po 16 taškų, Arnas Lukošaitis pridėjo 13 taškų, Ramūnas Lipnickas įskraidino 12 taškų. 4 taškus įmetė Ignas Motuzas. Po 3 taškus surinko Karolis Bolskis ir Tomas Bielskis.