Pirmame Ginkūnų krepšinio varžybų ture triuškinantis pralaimėjimas

2015 m. vasario 24 dieną vyko pirmasis Ginkūnų taurės krepšinio varžybų turas. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda susitiko su praėjusių metų vicečempionu pagrindu susibūrusia Veteranai komanda. Apylygė kova vyko tik pirmo kėlinio pradžioje. Vėliau varžovai įgijo dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki kėlinio pabaigos 5-17. Antrame kėlinuke persvara dar labiau padidėjo, o mūsiškiai sunkiai rinko taškus. Po dviejų kėlinių 10-38. Trečiame kėlinuke įmetėme šiek tiek daugiau, bet ir varžovai nesnaudė, greitomis atakomis didindami skirtumą. Po trečiojo kėlinuko jų persvara buvo 62-22. Ketvirtame kėlinyje didelių pokyčių neįvyko, tad Veteranai sutriuškino mūsiškius rezultatu 88-29 (17-5; 21-5; 24-12; 26-7). Rezultatyviausiai mūsų komandoje šiose varžybose žaidė Zigmantas Šerkšnys pelnęs 10 taškų. Ignas Motuzas pridėjo 7 taškus, Tomas Rėzgis įsūdė 5 taškus, 4 taškus pridėjo Tomas Bielskis, o 3 taškus sukrapštė Renatas Jokubauskis.