Pergalės iškovoti nepadėjo ir užsieniečiai

2015 m. kovo 3 dieną vyko antrasis Ginkūnų taurės krepšinio varžybų turas. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda susitiko su Tornado komanda. Savaitgalį iš užsienio grįžo Linas Stankus ir Ovidijus Bagdonas, kurie nutarė prisijungti prie komandos ir padėti iškovoti jai pergalę. Atkakli kova užvirė nuo pat pirmųjų varžybų minučių. Į fantastiškus varžovų metimus, mūsiškiai atsakinėjo paprastesniais. Pirmas kėlinukas baigėsi varžovams pirmaujant 16-12. Antrame kėlinuke supančiojom priešininkus gynyboje ir po truputį tirpdėme persvarą, o kėlinuko pabaigoje išsiveržėme į priekį. Po dviejų kėlinių 23-22 mūsų naudai. Trečiame kėlinuke varžovai pradėjo pataikyti iš toli ir nutolo, o mums puolimas nesiklijavo. Po trečiojo kėlinuko pralaiminėjome 33-41. Ketvirtame kėlinyje varžovai vėl pradėjo pataikyti viską ką metė ir nutolo dviženkle persvara. Rungtynes baigė mažiau žaidžiantys mūsų komandos žaidėjai. Pralaimėjome Tornado komandai rezultatu 47-68 (12-16; 11-6; 10-19; 14-27). Rezultatyviausi mūsų komandoje šiose varžybose buvo užsieniečiai: Ovidijus Bagdonas pelnė 12 taškų, o Linas Stankus – 11 taškų. Zigmantas Šerkšnys surinko 10 taškų. Renatas Jokubauskis įgrūdo 6 taškus. Eimantas Kokštis įskraidino 3 taškus, Tomo Rėzgio ir Manto Jonaičio sąskaitoje po 2 taškus, o Arnas Lukošaitis sukrapštė 1 tašką.