Faustas antras, Justinas trečias Šiauliuose

2017 m. rugsėjo 17 dieną Šiaulių miesto centre, prie savivaldybės, vyko bėgimas „Saulės mūšis-2017”. Šiame bėgime savo jėgas išbandė ir dešimt Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos atstovų. Buvo 3 nuotoliai: 1,236 km (1 ratukas po miesto centrą), 5 km (1 ratas po Šiaulius) ir 10 km (2 ratai po Šiaulius). Ilgosios trasos buvo tikrai sunkios su didelėmis įkalnėmis ir nuokalnėmis, miesto gatvėmis. Oras buvo vėsokas: apsiniaukę, lynojo, temperatūra siekė apie 12 laipsnių šilumos. 1,236 km distancijoje laikas fiksuojamas nebuvo, trasą įveikė šeši mūsiškiai: Matas Baura, Klaudijus Kačkis, Mikas Montvilas, Deividas Rastokas, Ugnė Stanelytė ir Korenlija Šimkevičiūtė. 5 km nuotoluje antras finišavo Faustas Juozapavičius (rez. 18:26 min.), o Tomas Urbonas parbėgo penkioliktas (rez. 23:09 min.). Ilgiausiame 10 km (realiai apie 10,2 km) nuotolyje tarp vyrų trečias finišo liniją kirto Justinas Križinauskas (rez. 34:40 min.), penktąja vieta užėmė Arnas Lukošaitis (rez. 39:33 min.). Visi įveikę nuotolius gavo atminimo medalius, galėjo atsigaivinti vandeniu. Nuotolių nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir prizais, prizinininkai – prizais, o kai kurie ir piniginiais čekiais.