Velniai pakišo koją…

2011 m. kovo 24 dieną vyko paskutinis reguliaraus sezono Ginkūnų taurės krepšinio varžybų turas. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda metė iššūkį Velnių komandai. Nors varžovų pavadinimas ir labai grėsmingas, tačiau mūsų komanda neišsigando ir nuo pirmų minučių išsiveržė į priekį. Po pirmojo kėlinuko buvome įgyję 8 taškų persvarą. Apylygė kova vyko ir antrajame kėlinuke, tačiau kėlinuko pabaigoje pasipylusios klaidos leido varžovams susikrauti nedidelę 4 taškų persvarą. Trečiame kėlinuke neleidom varžovams atitrūkti ir susigražinome trapią 2 taškų persvarą. Ketvirtas kelinys vyko tarsi ant supuoklių: pirmaujanti komada keitėsi po kiekvieno metimo. Tačiau varžovai tiksliau sužaidė rungtynių pabaigą, o mūsų metimai sunkiai pasiekdavo tikslą. Velniai pakišo mums koją bei nugalėjo rezultatu 81-73 (16-24; 28-16; 15-21; 22-12). Rezultatyviausi mūsų komandoje šiose varžybose buvo Arnas Lukošaitis įnetęs 25 taškus bei Rolandas Jovaiša surinkęs 18 taškų. Mantas Šarauskas pridėjo 12 taškų. Krepšinio sezonas mūsiškiams jau baigėsi. Nors ir likome be pergalių, tačiau kitais metai tikrai atsigriebsim! Ačiū visiems, kurie palaikė mūsų komandą.