Estafetiniame bėgime Medininkai-Vilnius antri!

2011 m. liepos 31 dieną nuo Medininkų memorialo iki Vilniaus Antakalnio kapinių vyko jubilienis dvidešimtasis tradicinis estafetinis bėgimas Medininkai–Vilnius, skirtas Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir muitinės departamento prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos pereinamajai taurei ir prizams laimėti. Jame savo jėgas išbandė ir Šiaulių rajono sporto klubo Lukas pirma ir antra komandos. Komandą sudarė 7 žmonės, kuriems reikėjo įveikti apie 5 km atstumą. Sugaišę 35 km ilgio trasoje 1:52.25 val. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas pirmoji komanda užėmė antrąja vietą. Komandos garbę gynė: Rimgaudas Morkūnas, Šarūnas Mockus, Justinas Križinauskas, Linas Šalkauskas, Mantas Šarauskas, Rokas Šambaras ir Arnas Lukošaitis. Kiek kukliau pasirodė Šiaulių rajono sporto klubo Lukas antroji komanda (Tomas Bielskis, Zigmantas Šerkšnys, Zenonas Šerkšnys, Mantas Jakimavičius, Tomas Rėzgis, Darius Bagaslauskas ir Vidmantas Šerna), kuri iškovojo dešimtąją vietą (rez. 2:07.31 val.). Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti komandinėmis taurėmis bei asmeniniais prizais. Visi sėkmingai įveikė estafetę bei grąžinę numerius buvo pamaloninti raktų pakabukais su bėgimo atributika.