Šiaulių sveikuolis-2011 konkurso apdovanojimai

2011 m. lapkričio 9 dieną Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyko Šiaulių miesto mero taurės konkurso Šiaulių sviekuolis-2011 apdovanojimų ceremonija. Nugalėtojais tapo tie, kurie fizinio pajėgumo testų pagalba surinko mažiausiai taškų (sudėjus atskiruose testuose užimtas vietas). Testai buvo tokie: atsispaudimai per 30 sekundžių, sėstis ir gultis per 30 sekundžių, atsitūpimai ir atsistojimai per 60 sekundžių, flamingo testas ir liemens lankstumas. Prizininkams savo taekwondo programą pademonstravo trenerių Romualdo Montvido ir Mariaus Kantausko auklėtiniai. Sveikinimo žodį tarus miesto merui Justinui Sartauskui ir kūno kultūros ir sporto skyriaus vedėjui Gintarui Jasiūnui prasidėjo apdovanojimų ceremonija. Antrąją vietą berniukų pirmoje grupėje (14-15 metų) iškovojo Zigmantas Šerkšnys. Jo brolis Zenonas Šerkšnys buvo pirmas antroje vaikinų grupėje (16-17 metų). Trečioje vaikinų grupėje (18-19 metų) trečiąją vietą užėmė Edvinas Morkus. Taip pat trečias ketvirtoje vaikinų grupėje (20-24 metų) liko ir Tomas Bielskis. Derlingiausia apdovanojimais buvo vyrų šeštoji grupė (30-34 metų). Čia pirmas buvo Arnas Lukošaitis, o Donatas Gulbinas – antras. Buvo skaičiuojama ir komandinė įskaita, kurioje mūsų klubas pelnė septintąją vietą. Iš viso dalyvavo penkiolika klubo narių.