Klaipėdoje atidarėme žiemos sezoną

2011 m. gruodžio 3 dieną Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko atviros Klaipėdos miesto suaugusiųjų žiemos sezono lengvosios atletikos atidarymo varžybos. Į šias varžybas susirinko gausus pajėgių sportininkų būrys iš Klaipėdos, Gargždų, Kretingos, Palangos, Plungės, Skuodo, Šilalės, Tauragės ir Vilkyčių. Šiose varžybose startavo ir septyni Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ sportininkai. Dvejose rungtyse bėgo Edvinas Morkus. 60 m jis įveikė per 7.63 s ir užėmė keturioliktą vieta, o 300 m nubėgo per 40.39 s ir liko dešimtas. Zenonas Šerkšnys 1000 m bėgime buvo aštuntas (rez. 2:57.70 min.), o kuršėnietis Simonas Steponavičius – šeštas (rez. 2:53.83 min.). 2000 m bėgime antras finišo liniją kirto Mantas Šarauskas (rez. 6:05.88 min.), o Šiaulių rajono jaunučių rekordą pagerinęs Tomas Rėzgis finišavo ketvirtas (rez. 6:18.17 min.). Tame pačiame nuotolyje tarp moterų antrą vietą užėmė Marina Charaim (rez. 7:56.06 min.). 5 kg rutulio stūmimo rungtyje dešimtas buvo Mykolas Balčiūnas (rez. 10.55 m).