Gretos sidabras Šiauliuose

2012 m. vasario 24 dieną Šiauliuose vyko septintosios vaikų (gim. 1999 m. ir jaun.) lengvosios atletikos varžybos Aukščiau, greičiau, toliau, kurias organizuoja Šiaulių rajono sporto klubas Lukas ir Šiaulių miesto bėgimo klubas Stadija. Į varžybas susirinko virš 150 lengvaatlečių iš visos Lietuvos. Varžybose startavo ir trys sporto klubo Lukas jaunieji atletai. 1000 m bėgime antroji finišo liniją kirto Greta Rėzgytė (rez. 3:46.8 min.). Mantas Jonaitis ir Matas Pukėnas startavo dviejose rungtyse. 60 m bėgime Mantas finišavo penkioliktas (rez. 9.7 s), o Matas liko dvidešimt pirmas (rez. 10.2 s). Šiek tiek geriau Matui sekėsi 3 kg rutulio stūmimo rungtyje, kur jis iškovojo penktąją vietą (rez. 7.40 m). O Mantas tenkinosi tik dvidešimtąja vieta 200 m bėgime (rez. 35.3 min.). Varžybų nugalėtojai buvo apdovonoti stikliniais prizais, medaliais ir diplomais, o prizininkai – medaliais ir diplomais.