Sutriuškino

2012 m. kovo 13 dieną vyko ketvirtasis Ginkūnų taurės krepšinio varžybos. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda vėl susitiko su Antivirus komanda. Mūsiškiai pradžioje dar bandė priešintis, tačiau įpusėjus pirmam kėlinukui skirtumas buvo šoktelėjęs iki dviženklio varžovų naudai. Sėkmingai sužaidus kėlinuko pabaigą atsilikinėjome 18-24. Antrame kėlinuke varžovai didino skirtumą ir po dviejų kėlinių pirmavo 49-29. Trečiame kėlinuke varžovai ėmė spausti po visą aikštelę ir skirtumas dar labiau išaugo 80-37. Ketvirtame kėlinuke Antivirus ir toliau spaudė mūsiškius, ko pasekoje, sutriuškino mūsų komandą rezultatu 108-57 (24-18; 25-11; 31-8; 28-20). Rezultatyviausias mūsų komandoje šiose varžybose buvo Rolandas Jovaiša surinkęs 20 taškų. Mantas Šarauskas ir Tomas Bielskis pelnė po 10 taškų, Renatas Jokubauskis įmetė 8 taškus, Ramūnas Lipnickas surinko 7 taškus, Zenonas Šerkšnys pridėjo 2 taškus, o Tomas Rėzgis nepasižymėjo. Šiose varžybose komandai negalėjo padėti sirguliuojantis Arnas Lukošaitis.

Parašykite komentarą