Patampėm už antenų, bet pralaimėjom

2011 m. kovo 27 dieną vyko paskutinis, šeštasis, Ginkūnų taurės krepšinio varžybų reguliaraus etapo turas. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda susitiko su Kosmoso komanda. Nuo pat pirmų minučių užvirė atkakli kova, tačiau pirmo kėlinuko viduryje varžovai pradėjo tolti ir laimėjo kėlinį 27-18. Antrame kėlinuke atidirbę gynyboje, pradėjome rengti žaibiškas atakas, ko pasekoje, skirtumą ištirpdėme ir netgi persvėrėme savo komandos naudai. Tačiau varžovai nė nemanė pasiduoti ir sėkmingiau sužaidę kėlinio pabaigą pirmavo 36-35. Trečiame kėlinuke varžovai pradėjo spausti, tačiau rezultatas buvo apyligis iki kėlinuko pabaigos, kuomet mes nepataikėme, o varžovai įmetė kelis fantastinius metimus. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 55-62. Ketvirtajame kėlinuke įsismagino varžovų toliašaudė artilerija, kuo pasinaudoję, nutolo dviženkliu skirtumu. Bandėme nepasiduoti ir kovojome iki galo, tačiau pergalės iškovoti nepavyko. Patampėm varžovus už antenų, bet pralaimėjome rezultatu 79-97 (18-27; 17-9; 20-26; 24-36). Rezultatyviausias mūsų komandoje šiose varžybose buvo Arnas Lukošaitis įmetęs 27 taškus. Tomas Bielskis ir Renatas Jokubauskis surinko po 13 taškų. Zenonas Šerkšnys pelnė 10 taškų. Ramūnas Lipnickas įsūdė 8 taškus. Manto Šarausko sąskaitoje 6 taškai. O Tomas Rėzgis pridėjo dar 2 taškus.