Ginkūnų taurės krepšinio varžybose likom ketvirti

2011 m. kovo 31 dieną vyko finalinės Ginkūnų taurės krepšinio varžybos ir uždarymas. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda dėl trečios vietos ir vėl susitiko su Kosmoso komanda. Nuo pat pirmų minučių mūsiškiai perėmė iniciatyvą ir pirmavo iki pat pirmo kėlinuko pabaigos, tačiau varžovai keletą katrų sužaidė sėkmingiau ir persvėrė rezultatą savo naudai. Antras kėlinukas prasidėjo nesėkmingai. Varžovai po truputį didino skirtumą ir greit jis tapo dviženkliu. Pertaukos metu vyko metimų konkursas, kuriame mūsiškiams prizinių vietų iškovoti nepavyko. Trečiame kėlinuke varžovai šiek tiek atsipalaidavo ir mes tuo pasinaudojome. Ryžtingiau pradėjo žaisti Mantas Šarauskas ir Ramūnas Lipnickas, po krepšiu niekas nesustabdė Renato Jokubauskio. Skirtumas staigiai ėmė tirpti. Ketvirtajame kėlinuke gausiai palaikomi susirinkusių žiūrovų kibimome į lemiamą šturmą. Skirtumas ištirpo iki 2 taškų. Tačiau varžovų toliašaudė artilerija lemiamu momentu neklydo. Kovojome iki galo, tačiau pergalės iškovoti nepavyko ir likome ketvirti. Pralaimėjome rezultatu 85-97. Malonu pastebėti, kad rezultatyviausias mūsų komandoje šiose varžybose buvo Mantas Šarauskas, pagaliau sublizgėjo ir Ramūnas Lipnickas, kurio sąskaitoje 20 taškų. Renatas Jokubauskis ir Arnas Lukošaitis surinko po 19 taškų. Rolandas Jovaiša pelnė 4 taškus, o Zenonas Šerkšnys pridėjo dar 2 taškus. Vėliau vykusiose varžybose dėl pirmos vietos Antivirus komanda įveikė Tornado komandą rezultatu 98-90. Per pertrauką vykusiame tritaškių metimo konkurse Tomas Rėzgis užėmė ketvirtąją vietą. Nelydėjo sėkmė ir metimų iš aikštės vidurio konkurse. Tačiau, jei ir kitais metais taip progresuosime, tikrai be apdovanojimų neliksime. Visai be apdovanojimų ir šiemet nelikome. Iš kiekvienos komandos buvo renkamas naudingiausias žaidėjais. Mūsų komandoje juo tapo, šiemet labai patobulėjęs, Renatas Jokubauskis.

Parašykite komentarą