Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija pirma

2012 m. gegužės 10 d. Šiaulių stadione vyko Šiaulių miesto atskirų rungčių lengvosios atletikos varžybos. Šiose varžybose savo mokyklų garbę gynė ir septyni Šiaulių rajono SK Luko nariai. Geriausiai sekėsi Justinui Lukošiui (Stasio Šalkauskio gimnazija), kuris laimėjo 5 kg rutulio stūmimo rungtį (rez. 13.71 m). Mykolas Balčiūnas (Juliaus Janonio gimnazija) šioje rungtyje liko aštuntas (rez. 10.80 m). 800 m bėgime trečias finišavo šalkauskietis Mantas Šarauskas (rez. 2:06.1 min.), o Tomas Rėzgis (Saulėtekio gimnazija) parbėgo už jo, trečias (rez. 2:07.8 min.). Šiame nuotolyje tarp merginų ketvirtąja vieta tenkinosi Santarvės vidurinės mokyklos atstovė Marina Charaim (rez. 2:39.4 min.). Trečias 400 m bėgimą įveikė dar vienas Šalkauskio gimnazistas Zenonas Šerkšnys, pasiekęs 53.5 s rezultatą. 100 m bėgime (rez. 11.9 s) penktas buvo Saulėtekio gimnazistas Edvinas Morkus. Susumavus taškus, skirtus už vietas, paaiškėjo, kad pirmąją vietą tarp vaikinų užėmė Stasio Šalkauskio gimnazija. Kitą savaitę vyks visos Lietuvos atskirų rungčių varžybos, kuriose Šiaulių miestą atsovaus pirmą vietą užėmusios vaikinų ir merginų komandos.