Stasio Šalkauskio gimnazistai trylikti Lietuvoje

2012 m. gegužės 18 d. Šiaulių stadione vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos. Šiose varžybose Šiaulių miesto Stasio Šalkauskio gimnazijos garbę gynė ir trys Šiaulių rajono SK Lukas nariai. Geriausiai sekėsi Justinui Lukošiui, kuris 5 kg rutulio stūmimo rungtyje (rez. 14.74 m) liko per žingsnį nuo apdovanojimų pakylos, t.y. ketvirtas. 800 m bėgime aštuntas finišavo Mantas Šarauskas (rez. 2:05.15 min.). Tik dvidešimt penktas 400 m bėgimą įveikė Zenonas Šerkšnys (rez. 58.80 s.). Supainiojus bėgimus, nestartuota buvo 4 po 100 m estafetėje. Susumavus taškus, skirtus už vietas, paaiškėjo, kad trylikti Lietuvoje tarp vaikinų buvo Stasio Šalkauskio gimnazija, surinkę 58 taškus.