Jaunimo pirmenybėse Alytuje

2012 m. birželio 15-16 dienomis Alytaus stadione vyko Lietuvos jaunimo (gim. 1993 m. ir jaun.) lengvosios atletikos pirmenybės bei Lietuvos rajonų jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės. Į rajonų įskaitą neskaičiuojami Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Alytaus miestų rezultatai. Šiose varžybose dalyvavo ir keturi sporto klubo Lukas atstovai. Geriausiai sekėsi Tomui Rėzgiui, kuris pirmąją dieną 1500 m bėgime (rez. 4:18.60 min.) užėmė septintą vietą jaunimo pirmenybėse ir antrą vietą rajonų tarpe. Antrąją dieną Tomas liko šešioliktas jaunimo pirmenybėse ir septintas rajonuose 800 m bėgime (rez. 2:04.63 min.). Ernestas Paznekas pirmą dieną startavo 3000 m kliūtiniame bėgime ir finišavo penktas, o rajonų grupėje pasidabino bronzos medaliu (rez. 10:48.09 min.). Antrą dieną 800 m bėgime (rez. 2:08.21 min.) jis tenkinosi dvidešimt septintąja vieta bei trylikta rajonų tarpe. Dvi trisdešimt trečias vietas jaunimo pirmenybių įskaitoje pelnė Zenonas Šerkšnys. Pirmąją dieną jis bėgo 400 m (rez. 56.81 s) ir tarp rajonų buvo vienuoliktas, o antrąją dieną 800 m bėgime (rez. 2:13.33 min.) liko septynioliktas rajonuose. Dvi tryliktas vietas jaunimo pirmenybėse užėmė Justinas Lukošius. Pirmą dieną 6 kg rutulį nustūmęs 12,24 m jis liko septintas rajonų pirmenybėse. Antrą dieną Justinas 1,75 kg disko metimo sektoriuje tarp rajonų tenkinosi šeštąja vieta.