Puikūs startai Vilniuje

2012 m. birželio 23 d. Vilniuje Vingio stadione ir jo prieigose vyko Olimpinės dienos bėgimas. Varžybose startavo ir penki SK Lukas nariai. Buvo du nuotoliai: 1988 m ir 10 km. Trumpesniame nuotolyje laiko niekas nefiksavo, jame startavo apie 1300 dalyvių, tarp kurių daug žinomų buvusių ir esamų sportininkų. Šį nuotolį įveikė ir Ernestas Paznekas, Greta Rėzgytė bei Vilma Anisovaitė. Visiems, kirtusiems finišo liniją buvo įteikti marškinėliai su renginio simbolika. 10 km bėgime reikėjo įveikti 5 ratukus po 2 km. Ratukai buvo tikrai ne iš lengvųjų, ypač pakilimas iš stadiono. Oras buvo neblogas, prieš bėgimą lynojo, buvo šlapoka, o prieš pat startą išlindo saulutė. Tarp vyrų penktas finišavo Justinas Križinauskas (rez. 33:40 min), o Arnas Lukošaitis finišo liniją kirto dešimtas (rez. 34:58 min). Kirtus finišo liniją, dalyviai gavo maišelius, kuriuose puikavosi marškinėliai ir mineralinis vanduo. Visiems, kurie finišavo dešimtuke buvo įteikti akiniai nuo saulės. Po pietų, atsiėmus apdovanojimus, tame pačiame Vingio stadione vyko atviros Vilniaus BMK Stajerio bėgimo varžybos, skirtos Joninių šventei ir Jonui Grigui atminti. Jų metu buvo įveikinėjama 3000 m su kliūtimis distancija. Šį nuotolį per 10:33 min. įveikė ir nugalėtoju tapo Ernestas Paznekas. Arnas Lukošaitis šįkart liko devintas (rez. 13:14 min.). Visiems įveikusiems bent kelis šimtus metrų buvo įteikti atminimo medaliai ir marškinėliai su Jono Grigo atvaizdu. Nugalėtojams ir prizininkams stikliniai prizai.