Tris su puse kėlinio eksperimentavę varžovai išplėšė pergalę

2013 m. kovo 19 dieną vyko penktasis Ginkūnų taurės krepšinio varžybų turas. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda susitiko su dar vienais debiutantais Eksperimentas komanda. Nuo pat pirmų minučių užvirė apylygė kova. Kėliniui baigiantis mūsų komanda įgijo nedidelę persvarą 20-17. Antrame kėlinuke varžovai bandė perlaužti rungtynių eigą, bet rimtai nusiteikę mūsiškiai neleido varžovams persverti rezultato. Po dviejų kėlinių SK Lukas pirmavo 41-37. Trečiame kėlinuke net nebandėme atsipalaiduoti ir greitomis atakomis varėme priešininkus į neviltį. Buvome įgiję rekordinę 13 taškų persvara, kuri šiek tiek sumažėjo kėlinuko pabaigoje 54-45! Ketvirto kėlinuko pradžia nieko blogo nežadėjo, o susirinkę žiūrovai jau buvo patikėję mūsų pergale. Tačiau taip negalvojo Eksperimento vyrukai. Tris su pusę kėlinio eksperimentavę varžovai, pataikė kelis tolimus metimus, surengė kelias gražias atakas, susitvarkė gynyboje ir likus porai minučių iki ketvirto kėlinio pabaigos persvėrė rezultatą savo naudai. Nors ir bandėme spausti ir gelbėtis baudomis, tačiau varžovai klaidų nedarė ir nugalėjo rezultatu 67-60 (17-20; 20-21; 8-13; 22-6). Rezultatyviausias mūsų komandoje šiose varžybose buvo Ramūnas Lipnickas, kuris surinko 20 taškų. 19 taškų pridėjo Arnas Lukošaitis, po 8 taškus pelnė broliai Zigmantas ir Zenonas Šerkšniai, Tomas Bielskis įmetė 4 taškus, o Renatas Jokubauskis sukrapštė 1 tašką.

Parašykite komentarą