Su prizais iš Dubingių

2013 m. rugsėjo 7 d. Dubingiuose vyko bėgimas Asveja 2013. Varžybose startavo ir trys sporto klubo Lukas nariai. Nuotoliai pagal amžiaus grupes buvo įvairūs nuo 1,2 km iki 11,4 km. Oras buvo nuostabus: švietė saulutė, nebuvo nei karšta nei šalta, tačiau trasos buvo tikrai sudėtingos su keliais sudėtingais pakilimais ir įvairia danga: smėliu, žvyru, juodžemiu, pieva, mišku, mediniu tiltu bei atgaivai – asfaltu. Jauniai bėgo 5,7 km (2 ratai po 2,85 km). Vaikinų tarpe nugalėtoju tapo Tomas Rėzgis, nuotolį įveikęs per 22:49 min. Antras finišavo jo kolega Simonas Steponavičius (rez. 23:37 min.). Vyrų 11,4 km bėgime reikėjo įveikti 4 ratukus po 2,85 km. Absoliučiai antras finišavo Arnas Lukošaitis, distancijoje sugaišęs 46:39 min. Bėgimo organizatorius Vytautas Gražys pasistengė, kad kirtus finišo liniją, dalyviai gautų kalkuliatorius, su bėgimo atributika. O Nugalėtojams buvo įteiktos taurės, piniginiai bei daiktiniai prizai, prizininkams medaliai ir daiktiniai prizai.