Tomo bronza ir Simono rekordas Kaune

2013 m. gruodžio 18 dieną Kauno lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos sporto universiteto studentų (gim. 1997 m. ir vyresnių) atvirosios lengvosios atletikos žiemos pirmenybės Z.Šveikausko taurei laimėti. Į šias varžybas susirinko gausus pajėgių sportininkų būrys iš visos Lietuvos. Varžybose startavo ir penki Šiaulių rajono sporto klubo Lukas sportininkai. Legionierius, Kaune bestudijuojantis, Zenonas Šerkšnys startavo 600 m bėgime ir užėmė devynioliktą vietą (rez. 1:33.39 min.). 1000 m bėgime Simonas Steponavičius pagerino Šiaulių rajono jaunių rekordą ir iškovojo aukštą penktą vietą (rez. 2:37.44 min.). Šiame nuotolyje startavęs Deividas Urbietis parbėgo devintas (rez. 2:43.98 min.). Tame pačiame nuotolyje tarp moterų septyniolikta finišavo Viktorija Milovičiūtė (rez. 3:29.52 min.). 3000 m bėgime bronzą finišo spurtu išplėšė Tomas Rėzgis (rez. 9:05.16 min.).