Nuleido iš kosmoso

2014 m. vasario 27 dieną vyko ketvirtasis Ginkūnų taurės krepšinio varžybų turas. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda susitiko su Kosmoso komanda. Nuo pat pirmų minučių mūsiškiai nerodė didelio noro kovoti, buvo vangoki. Todėl varžovai ėmė diktuoti krepšinio madas aikštelėje ir po pirmo kėlinuko nutolo nepavejamai 17-4. Antrame kėlinuke vaizdas nesikeitė, nedirbo gynyba, o ir puolimas strigo, tad po dviejų kėlinių kosmonautai pirmavo 36-12. Trečiame kėlinuke į trumpą mūsų spurtą 5-0, varžovai atsakė tuo pačiu, o po trijų kėlinių rezultatas buvo 46-32 varžovų naudai. Ketvirtajame kėlinuke žaidė mūsų komandos jaunimas. Tačiau jie kovojo pagirtinai. Pradėjo veikti ir toliašaudė artilerija, tad skirtumas išliko stabilus. Prieš šias rungtynes, tikriausia,i mūsiškiai skraidė po kosmosą, tačiau Kosmoso vyrukai mus nuleido ant žemės, nugalėdami rezultatu 68-29 (17-4; 19-8; 17-7; 15-10). Rezultatyviausias mūsų komandoje šiose varžybose buvo Tomas Bielskis pelnęs 6 taškus. Po 5 taškus surinko Tomas Rėzgis, Ignas Motuzas ir Ramūnas Lipnickas. Po 3 taškus įsūdė Karolis Bolskis ir Zigmantas Šerkšnys. Dar 2 taškus pridėjo Rolandas Jovaiša.

Parašykite komentarą