Eksperimentinė sudėtis sezoną baigė garbingai

2014 m. kovo 18 dieną vyko paskutinis, septintasis Ginkūnų taurės krepšinio varžybų turas. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda susitiko su Eksperimentas komanda. Šįkart į startinį ketvertą išėjo mūsų komandos jaunimas. Nuo pat pirmų minučių užvirė apylygė kova. Kėliniui baigiantis mūsų komanda įgijo nedidelę persvarą 27-21. Antrame kėlinuke varžovai bandė perlaužti rungtynių eigą, ir spūstelėjo mūsiškius, bet rimtai nusiteikęs mūsų jaunimas neleido varžovams lengvai persverti rezultato. Tačiau po dviejų kėlinių Eksperimentas išsiveržė į priekį 41-37. Trečiame kėlinuke priešininkai ir toliau neleido ramiai kvėpuoti. Ir spausdami bei kontratakuodami didino rezultatą. Po trečio kėlinuko 65-52. Ketvirto kėlinuko pradžia nieko nesiskyrė nuo trečiojo, varžovai ir toliau didino skirtumą. Tačiau keletas tritaškių rungtynių pabaigoje šiek aptirpdė jų persvarą. Eksperimentinė mūsiškių sudėtis pralaimėjo garbingai, varžovai nugalėjo rezultatu 88-70 (21-27; 20-10; 24-15; 23-18). Rezultatyviausi mūsų komandoje šiose varžybose buvo Mantas Jonaitis ir Zigmantas Šerkšnys, surinkę po 17 taškų. 16 taškų pridėjo Tomas Rėzgis, 8 taškus pelnė Ramūnas Lipnickas, dar po 6 taškus sumetė Ignas Motuzas ir tik ketvirtajame kėlinyje pasirodęs Tomas Bielskis.