Su medaliais iš Alytaus

2014 m. liepos 3-4 dienomis Alytaus stadione vyko Lietuvos jaunimo iki 20 m. (1995 m. ir jaunesni) lengvosios atletikos pirmenybės. Šiose varžybose dalyvavo ir du sporto klubo Lukas bėgikai. Pirmą dieną sidabro medaliu vaikinų 1500 m bėgime (rez. 4:17.55 min.) pasidabino Simonas Steponavičius. Aišku, šiuo medaliu mes nebuvome patenkinti, tačiau lėtoka pradžia ir prastas finišas, neleido tikėtis daugiau. Užtai pirmą dieną užtikrintai 5000 m bėgimą laimėjo Tomas Rėzgis, nuotolį įveikęs per 15:43.69 min. Antrąją dieną Tomas be konkurso startavo 800 m bėgime (kadangi prieš porą savaičių jau buvo laimėjęs Lietuvos jaunimo 10000 m pirmenybes Marijampolėje). Distancijoje jis užtruko 2:03.34 min. Simonas antrąją dieną startavo sau neįprastoje 3000 m kliūtinio bėgimo rungtyje. Su iškeltais tikslais Simonas susidorojo puikiai ir pelnė antrą sidabro medalį (rez. 10:00.16 min.), kuriuo šįkart likome patenkinti (pirmas buvo daugkartinis šio nuotolio nugalėtojas Dominykas Butkevičius iš Klaipėdos). Dalyviai patekę tarp dvylikos stipriausių pelnė rajonui taškus. Susumavus juos paaiškėjo, kad Šiaulių rajonas surinko 86 taškus ir užėmėme penktąją vietą rajonų įskaitoje.