Tomo trečia vieta absoliučioje Eurovaistinės bėgimų įskaitoje

2014 m. spalio 19 dieną Klaipėdoje vyko septintasis, finalinis, Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės bėgimas. Oras buvo prastokas, visąlaik lynojo, todėl į šias varžybas susirinko ne itin gausus bėgikų būrelis iš visos Lietuvos. Varžybose startavo ir trys sporto klubo Lukas bėgikai. Simonas Steponavičius varžėsi 5 km bėgime ir šį nuotolį įveikęs per 14:58 min. iškovojo pergalę absoliučioje įskaitoje ir savo amžiaus grupėje iki 20 metų. 10 km bėgime (realiai 9,1 km) startavo 2 mūsų klubiečiai. Tomas Rėzgis šį nuotolį įveikė per 31:15 min. ir amžiaus grupėje iki 20 metų tapo nugalėtoju. Vyrų iki 40 metų amžiaus grupėje trečias finišavo Arnas Lukošaitis (32:19 min.). Po bėgimo įvyko daug diskusijų sukėlę absoliučios įskaitos apdovanojimui. Po mūsų ir dar kai kurių bėgikų protestų buvo apdovanotos dvi sportininkų grupelės, t.y. tie kurie dalyvavo visuose septyniuose etapuose ir tie kurie dalyvavo bent penkiuose etapuose. Visų septynių etapų absoliučioje įskaitoje Tomas pelnė trečią vietą ir 500 litų čekį bei taurę. Taipogi, buvo apdovanoti ir absoliučios įskaitos amžiaus grupės nugalėtojai ir prizininkai. Iki 20 metų amžiaus grupėje nugalėtoju tapo Tomas, o Simonas buvo antras. amžiaus grupėje iki 40 metų Arnas liko ketvirtas. Visiems šių grupių nugalėtojams ir prizininkas buvo įteiktos atminimo taurės. Dalyviams įveikusiems bent penkis etapus buvo įteiktas specialus Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės medalis.