Sesė ir brolis kaip susitarę keturiolikti

2014 m. lapkričio 21 dieną Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos vaikų (gim. 2001 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos taurės varžybos rajonų grupėje. Šiose varžybose startavo ir keturi jaunieji Šiaulių rajono sporto klubo Lukas atstovai. Geriausiai sekėsi Žygimantui Vaitekačiui, kuris 1000 metrų nubėgo per 3:26.93 min. ir iškovojo aštuntąją vietą. Kaip susitarę 600 m distanciją keturiolikti (atskirai tarp mergaičių ir berniukų) įveikė Juana ir Mikas Montvilai. Juana sugaišo 2:08.78 min., o Mikas – 2:02.66 min. Dviejose rungtyse startavo Agnė Vrubliauskaitė. 60 m bėgime ji tenkinosi aštuoniasdešimt antrąja vieta (rez. 10.97 s), o 200 m nuotolyje liko penkiasdešimt ketvirta (rez. 39.76 S0. Diplomais ir medaliais buvo apdovanoti 1-3 vietų laimėtojai, o 4-6 vietų laimėtojai – diplomais.