Tomo auksas ir bronza bei Simono sidabras Klaipėdoje

2015 m. vasario 20-21 dienomis Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas ir jaunimo iki 20 metų pirmenybės bei Klaipėdos taurės varžybos. Į varžybas susirinko gausus stipriausių Lietuvos sportininkų būrys, kurie įvykdė rungčių kvalifikacinius normatyvus. Normatyvus įvykdė ir varžybose startavo du Šiaulių rajono sporto klubo Lukas bėgikai. Pirmą dieną Simonas Steponavičius startavo 1500 m bėgime. Simonas dar nevisiškai atsigavo po nugaros traumos, todėl nuotolį įveikė tik per 4:12.43 min. ir tenkinosi sidabro medaliu jaunimo grupėje (čempionate septintas). Antrą dieną Simonas 800 m bėgime finišo liniją kirto aštuntas bei tenkinosi ketvirtąja vieta tarp jaunimo (rez. 2:02.20 min.). Fantastiškai sekėsi Tomui Rėzgiui, kuris startavo tik antrąją dieną. Jis 3000 m nuotolį nubėgo per 8:49.24 min. ir tapo jaunimo pirmenybių nugalėtoju bei užsikabino bronzos medalį tarp suaugusiųjų, paskutiniame rate išmaudęs Lietuvos suaugusiųjų rinktinės narį Simą Bertašių. Dalyviai užėmę 1-12 vietas savo komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Šiaulių rajonas surinko 2306 taškus ir užėmė devintąją vietą rajonų grupėje.