Kelininkų revanšas

2015 m. kovo 17 dieną vyko ketvirtasis Ginkūnų taurės krepšinio varžybų turas. Šiame ture Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda savo jėgas išbandė su Kelininkai komanda. Pradžioje vyko apylygė kova. Tačiau pirmo kėlinuko viduryje varžovai pradėjo išnaudoti ūgio pranašumą ir truktelėjo į priekį. Po kėlinio jie pirmavo rezultatu 13-8. Tačiau mūsiškiai nenuleido rankų, o antrame kėlinuke persvara nedidėjo, vyravo apylygis žaidimas. Tačiau kėlinio pabaigoje priešininkai buvo tikslesni ir į ilgąją pertrauką ilsėtis išėjome atsilikdami 23-32. Trečiajame kėlinuke mūsiškiams nekrito iš toli, o varžovai, lyg tyčia, pataikė iš visur. Po trečiojo kėlinuko Kelininkų persvara išaugo iki 47-36. Ketvirtame kėlinyje bandėme kibiau gintis ir paspausti, tačiau rungtynių eigos pakeisti nepavyko. Kelininkai pasiekė revanšą už praėjusius metus ir laimėjo rezultatu 65-51 (13-8; 19-15; 15-13; 18-15). Rezultatyviausiai mūsų komandoje šiose varžybose žaidė Linas Stankus įmetęs 22 taškus. Zigmantas Šerkšnys pelnė 14 taškų, Tomas Bielskis surinko 6 taškus, Arnas Lukošaitis pridėjo 5 taškus, po 2 taškus sukrapštė Mantas Jonaitis ir Aidas Rimkus.