Geltonas pasirodymas Alytuje

2015 m. birželio 10-11 dienomis Alytuje vyko Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybės (gim. 1998-2000 m.), Lietuvos jaunių sporto žaidynių lengvosios atletikos atrankos varžybos, Lietuvos rajonų jaunių lengvosios atletikos pirmenybės. Šiose varžybose startavo ir trys sporto klubo Lukas atstovai. Į varžybas atvyko labai gausus sportininkų būrys iš visos Lietuvos. Pirmą dieną 400 m bėgime tarp merginų rajonų tarpe dvidešimt antra finišavo Inga Vaičaitė (rez. 1:09.92 min.). Tame pačiame nuotolyje tarp vaikinų Karolis Grebliauskas užėmė, taipogi, dvidešimt antrą vietą (rez. 58.99 s). Merginų 1500 m bėgime Greta Rėzgytė užėmė vienuoliktąją vietą rajonų tarpe (rez. 5:39.42 min.). Antrą dieną ir vėl geriausiai sekėsi Gretai, kuri 800 m bėgime finišą pasiekė septinta rajonų tarpe (rez. 2:41.90 min.). Toje pačioje rungtyje Inga būtų užėmusi aukštesnę vietą nei Greta, tačiau vyriausiasis varžybų teisėjas Vaidas Gumauskas ją nepagrįstai diskvalifikavo už taisyklių pažeidimą. Ką gi, tebūnie jo tiesa, bet ir foto Nr. 70 matosi, kad šiame bėgime dvi geltonai apsirengusios dalyvės (viena Inga). O jis liepė nuimti geltoną:). Karolis startavo 200 m bėgime ir jį baigė trisdešimt aštuntas rajonų tarpe (rez. 26.91 s).