Trys komandos ir visos nugalėtojos

2015 m. liepos 4 dieną Triškonių kaime (Pakruojo rajonas) Respublikinis estafetinis bėgimas Aplink Triškonis ūkininko Vlado Kublicko taurėms laimėti. Jame savo jėgas išbandė ir trys Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komandos (merginų iki 18 metų, vaikinų iki 18 metų ir vyrų virš 18 metų). Komandą sudarė 5 žmonės, kuriems reikėjo įveikti apie 3,3 km atstumą. Oras bėgimui buvo labai nepalankus: labai kaitriai švietė saulutė, temperatūra pavėsyje siekė apie 30 laipsnių. Tačiau, nepaisant šito, apie 16,5 km ilgio trasą įveikė visos mūsiškių komandos ir visos jos tapo nugalėtojomis. Vyrų virš 18 metų komanda nuotolį įveikė per 59:27 min. Komandos garbę gynė: Simonas Steponavičius, Justinas Križinauskas, Zenonas Šerkšnys, Arnas Lukošaitis ir Tomas Rėzgis. Vaikinų iki 18 metų komanda distanciją įveikė per 1:15:50 val. Komandos garbę gynė: Valentas Stasaitis, Mikas Montvilas, Klaudijus Kačkis, Liutauras Liekis ir Žygimantas Vaitekaitis. Merginų iki 18 metų komanda distanciją baigė per 1:33:52 val. Komandos garbę gynė: Inga Vaičaitė, Juana Montvilaitė, Agnė Vrubliauskaitė, Živilė Gečaitė ir Greta Rėzgytė. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti komandinėmis taurėmis, o visi prizininkai medaliais ir diplomais. Po apdovanojimų Pakruojo Techaso atstovė vaikams surengė žaidimą, nugalėtojui, kuris ilgiausiai išsilaikė ant kojų šokinėdamas pritūpęs, atiteko firmos dovana, garso kolonėlė. Ištvermingiausias pasirodė klubietis Valentas Stasaitis, kuriam ir atiteko minėta dovana. Po apdovanojimų visi galėjo pasivaišinti žirnių koše ir atsigaivinti mineraliniu vandeniu. Grįždami sustojome prie Naisių prūdo išsimaudyti.