Lietuvos vaikų varžybose trys bėgikai dešimtukuose

2015 m. lapkričio 20 dieną Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos vaikų (gimusių 2002 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos Olimpinių vilčių varžybos rajonų grupėje. Šiose varžybose startavo ir dešimt jaunųjų Šiaulių rajono sporto klubo Lukas atstovų. Geriausiai sekėsi Žygimantui Vaitekačiui, kuris 1000 metrų nubėgo per 3:21.85 min. ir iškovojo šeštąją vietą tarp berniukų. Bubiškis Lukas Opulskis šiame nuotolyje parbėgo trisdešimt antras (rez. 4:44.83 min.). 200 metrų bėgime tarp berniukų bubiškis Armandas Kruglekovas užėmė dvidešimtą vietą (rez. 35.01 s). 600 m distancijoje tarp mergaičių devinta finišavo Juana Montvilaitė (rez. 2:01.45 min.), o Agnė Vrubliauskaitė liko dvidešimta (rez. 2:11.60 min.). Tame pačiame nuotolyje tarp berniukų geriausiai sekėsi Klaudijui Kačkiui, kuris finišo liniją kirto devintas (rez. 1:51.30 min.), Mikas Montvilas tenkinosi vienuoliktąja vieta (rez. 1:54.97 min.), Eimantas Zanizdra buvo šešioliktas (rez. 1:59.31 min.), o bubiškis Arijus Lučinskas – dvidešimt šeštas (rez. 2:13.80 min.). 3 kg rutulio stūmime tarp berniukų devynioliktą vietą užėmė Mantas Opulskis (rez. 6.85 m). Diplomais ir medaliais buvo apdovanoti 1-3 vietų laimėtojai, o 4-6 vietų laimėtojai – diplomais.