Du medaliai tradicinėse vaikų varžybose Aukščiau, greičiau, toliau

2016 m. vasario 11 dieną Šiauliuose vyko vienuoliktosios Sidabrinis medis vaikų (gim. 2003 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos varžybos Aukščiau, greičiau, toliau, kurias organizuoja Šiaulių rajono sporto klubas Lukas ir Šiaulių miesto bėgimo klubas Stadija. Į varžybas susirinko apie 160 lengvaatlečių iš visos Lietuvos. Varžybose startavo ir devyni Šiaulių rajono sporto klubo Lukas jaunieji lengvaatlečiai. Geriausiai sekėsi Žygimantui Vaitekaičiui, kuris nugalėjo 1000 m bėgime tarp berniukų (rez. 3:27.72 min.). Sidabro medaliu šioje rungtyje pasidabino Eimantas Zanizdra (rez. 3:28.08 min.). 600 m bėgime ketvirtąja vieta tenkinosi Klaudijus Kačkis (rez. 1:51.90 min.), Mikas Montvilas liko šeštas (rez. 1:55.13 min.), Arentas Ivanauskas buvo tryliktas (rez. 2:11.63 min.), o Deividas Rastokas užėmė aštuonioliktą vietą (rez. 2:25.18 min.). Tryliktą vietą 3 kg rutulio stūmimo rungtyje pelnė Matas Baura (rez. 7.17 m), o Mantas Opulskis įsitaisė iškart už jo, keturioliktas (rez. 6.62 m). Dvejose rungtyse startavo Dovydas Laurynas: 60 m bėgime jis parbėgo septynioliktas (rez. 10.47 s), o 200 m bėgime – šešioliktas (37.94 s). Visi startavę dalyviai gavo lipdukus su varžybų atributika. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti Sidabrinio medžio taurėmis, medaliais ir diplomais, o prizininkai – medaliais ir diplomais.