Tenkinomės ketvirtąja vieta

2016 m. balandžio 16 dieną vyko Ginkūnų taurės krepšinio varžybų finalinės varžybos. Šiaulių rajono sporto klubo Lukas komanda dėl 3-4 vietų susitiko su Tornado komanda. Nuo pat rungtynių pradžios varžovai bandė pabėgti, tačiau mūsiškiai nepasidavė ir tik paskutinę pirmo kėlinio akimirką įsūdę tritaškį varžovai įgijo 8 taškų pranašumą 24:16. Antrame kėlinuke varžovai ir toliau didino persvarą, tačiau šįkart kėlinio pabaiga buvo sėkmingesnė mums. Po dviejų kėlinių 54-40 varžovų naudai. Trečiame kėlinuke nutarėme surizikuoti ir žaidėme mažu penketu. Sprendimas pasiteisino ir buvom pritraukę varžovus iki 8 taškų. Tačiau varžovai nepasimetė ir po trečiojo kėlinuko pralaiminėjome tuo pačiu skirtumu 66-80. Ketvirtame kėlinyje varžovai pradėjo mesti iš bet kur ir kėlinio viduryje, jų persvara nekėlė abejonių. Pralaimėjom Tornado komandai rezultatu 85-113 (16-24; 24-30; 26-26; 19-33). Taškus mūsų komandai pelnė visi aikštėje pasirodę žaidėjai. Rezultatyviausias mūsų komandoje šiose varžybose buvo 28 taškus pelnęs Mantas Jonaitis. Ignas Motuzas įmetė 20 taškų, Ovidijus Bagdonas ir Mindaugas Katkus surinko po 13 taškų. Tomas Bielskis pridėjo 6 taškus. Ramūnas Lipnickas sukrapštė 3 taškus, o Gytis Stankevičius – 2 taškus. Pertrauku metu Vykusiuose komandiniuose tritaškių metimų ir krepšinio estafetės konkursuose Ignas ir Mantas iškovojo dvi trečiąsias vietas. Metimo iš aikštės vidurio antrąja vieta džiaugėsi Ramūnas Lipnickas.