Simonui visų spalvų medaliai, o Robertui – sidabras kolegijų varžybose

2017 m. vasario 22 d. Šiaulių manieže vyko Lietuvos kolegijų studentų XVII sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Šiose varžybose startavo ir du Šiaulių rajono sporto klubo Lukas nariai: Simonas Steponavičius – Šiaulių valstybinės kolegijos komandos sudėtyje, o Robertas Vališauskas – Kauno kolegijos komandos sudėtyje. Abu jie įveikė tris rungtis. 1000 m bėgimą Simonas nubėgo per 2:33.99 min. ir finišo liniją kirto pirmas, o Robertas, nesugebėjęs finišo tiesiojoje įveikti Simono, pasidabino sidabro medaliu (rez. 2:34.13 min.). Abiems tai buvo asmeniniai rekordai. 300 m nuotolyje Simonas užėmė antrąją vietą (rez. 38.15 s), o Robertas tenkinosi ketvirtąja vieta (rez. 39.18 min.). Bronza Simonas pasidabino kartu su komandos draugais įveikę estafetę 4×200 m (rez. 1:50.23 min.), o Robertui su komanda dar kartą atiteko mediniai medaliai (rez. 1:51.15 min.). Dalyviai komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Komandai buvo skaičiuojami dešimt geriausių rezultatų. Ir čia geriau sekėsi Šiaulių valstybinei kolegijai, kuri surinko 6680 taškus ir užėmė trečiąją vietą, o Kauno kolegija surinko 5782 taškus ir tenkinosi penktąja vieta.