Su prizais ir taurėmis iš Jonavos

2017 m. kovo 11 dieną Jonavoje vyko tradicinis XXVIII bėgimas Obeliskas A.Kulviečiui – Jonava. Į šias varžybas susirinko gausus būrys bėgikų iš visos Lietuvos. Varžybose startavo ir septyniolika Šiaulių rajono sporto klubo Lukas bėgikų. Jaunesnieji dalyviai bėgo 3,4 km, o vyresnieji – 15 km. Trumpesniame nuotolyje startavo dešimt mūsų klubo narių. Berniukų, gim. 2004 m. ir jaunesnių, amžiaus grupėje nugalėtoju tapo Klaudijus Kačkis (rez. 13:41 min.). Berniukų, gimusių 2002-2003 m., antras finišo liniją kirto Kostas Dagys (rez. 11:56 min.), bronza pasidabino Eimantas Zanizdra (rez. 12:37 min.), ketvirtąja vieta tenkinosi Mikas Montvilas (rez. 12:39 min.), o Žygimantas Vaitekaitis liko aštuntas (rez. 14:07 min.). Merginų, gimusių 2001-2002 m., amžiaus grupėje trečia finišavo Santa Misiulytė (rez. 14:14 min.). Toje pačioje amžiaus grupėje tarp vaikinų devintas parbėgo Paulius Jankūnas (rez. 15:17 min.), o Vitgardas Lešinskas liko dešimtas (rez. 15:18 min.). Liaudies bėgime tarp moterų, gimusių 1999 m. ir vyresnių, Karina Vlasovaitė parbėgo antra (rez. 15:06 min.). Liaudies bėgime tarp vyrų, taip pat antras buvo ir Faustas Juozapavičius (rez. 11:47 min.). Ilgesniame nuotolyje varžėsi septyni mūsų klubiečių. Vaikinų, gimusių 1997 m. ir jaunesnių, amžiaus grupėje nugalėtoju tapo Robertas Vališauskas (rez. 50:32 min.). Vyrų, gimusių 1983-1996 m., amžiaus grupėje aštuntas finišo liniją kirto Justinas Križinauskas (rez. 52:31 min.), o Zenonas Šerkšnys tenkinosi keturiasdešimt pirmąja vieta (rez. 1:02:59 val.). Vyrų, gimusių 1968-1982 m., amžiaus grupėje sidabro medaliu pasidabino Dainius Gorskis (rez. 53:38 min.), keturioliktas parbėgo Arnas Lukošaitis (rez. 59:24 min.), o Kęstutis Vaitekaitis liko šešiasdešimtas (rez. 1:12:52 val.). Vyrų, gimusių 1957 m. ir vyresnių, amžiaus grupėje dvyliktą vietą užėmė Adolfas Križinauskas (rez. 1:27:27 val.). Dalyviams, kirtusiems finišo liniją, buvo įteikti specialūs medaliai su bėgimo atributika, nugalėtojams įteikti piniginiai bei kitokie prizai, taurės bei diplomai. Ilgojo nuotolio dalyviai galėjo pasivaišinti koše, kiti dalyviai karšta arbata ir vandeniu. Taip pat buvo apdovanoti ir praėjusių metų LBMA bendroje įskaitoje pirmas šešias vietas užėmę klubai. Mūsų klubas gavo taurę ir piniginį prizą už antrąją vietą. Be to, buvo apdovanoti ir LBMA individualios taurės nugalėtojai ir prizininkai: kiekvienos amžiaus grupės nugalėtojai moterų ir vyrų tarpe buvo apdovanoti LBMA taurėmis, medaliais ir diplomais, prizininkams buvo įteikti medaliai bei diplomai. Nugalėtoju V-13 amžiaus grupėje tapo Mikas Montvilas, Žygimantas Vaitekaitis buvo antras. Nugalėtoja M-16 grupėje tapo Juana Montvilaitė. Pirmas V-19 grupėje buvo Robertas Vališauskas, Edvinas Šimkus užėmė trečiąją vietą. V-35 nugalėtoju tapo Arnas Lukošaitis. Adolfas Križinauskas buvo antras V-65 grupėje.

Parašykite komentarą