Penktajame Kauno maratone

2017 m. birželio 11 d. Kauno senamiestyje, Rotušės aikštėje, buvo duotas startas penktajam Kauno maratonui. Į šias varžybas susirinko gausus bėgikų būrys iš visos Lietuvos ir kitų šalių. Varžybose startavo ir keturiolika Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bėgikų. Oras buvo permainingas: rytą lynojo, po pietų buvo apsiniaukę, per pietus ėmė šviesti saulutė, buvo tvanku, temperatūra siekė apie 20 laipsnių šilumos. Dalyviai varžėsi penkiuose nuotoliuose: 42,195 km, 21,098 km, 10 km, 5 km ir 1,5 km. Maratono (42,195 km) distancijoje šiemet iš mūsiškių nestartavo niekas. Pusės maratono (21,098 km) nuotolyje startavo du mūsiškiai. Linas Šalkauskas šį nuotolį įveikė per 1:16:21 val. ir užėmė septintąja vieta tarp vyrų. Gytis Šegžda šiame nuotolyje sugaišo 1:20:44 val. ir pelnė septynioliktąją vietą tarp vyrų. 10 km distancijoje (realiai apie 10,2 km) ketvirtąja vieta tenkinosi Aurimas Rimkus (rez. 35:43 min.), penktas finišo liniją kirto Justinas Križinauskas (rez. 37:04 min.), šeštas parbėgo Arnas Lukošaitis (rez. 37:23 min.), tryliktas buvo Dovydas Būdvytis (rez. 40:08 min.), šešioliktas – Algirdas Balčiūnas (rez. 40:21 min.), o penkiasdeįimt ketvirtas – Zenonas Šeršnys (rez. 46:18 min.). 5 km nuotolyje iš mūsiškių taip pat nestartavo niekas. 1,5 km distancijoje pirmas finišavo Faustas Juozapavičius, antras buvo Eimantas Zanizdra, trečias parbėgo Klaudijus Kačkis, ketvirta-penkta vieta pasidalino Mikas Montvilas ir Vitgardas Lešinksas. Taip pat šį nuotolį įveikė ir Matas Baura. Šiame nuotolyje laikai oficialiai nebuvo fiksuojami ir nugalėtijai nebuvo apdovanojami. Visiems, sėkmingai įveikusiems nuotolius, buvo įteikti atminimo medaliai su renginio simbolika (kuo ilgesnis nuotolis, tuo didesnis medalis), medžiaginiai maišeliai su košėmis ir javainiais.