Du Šarūno medaliai Lietuvos čempionate

2017 m. liepos 20-21 dienomis Palangos stadione vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Į varžybas susirinko gausus stipriausių Lietuvos sportininkų būrys. Varžybose startavo ir du Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bėgikai. Pirmą dieną abu mūsiškiai bėgo 1500 m distanciją. Geriau sekėsi Šarūnui Mockui, kuris nuotolį įveikė per 3:59.45 min. ir pasidabino bronzos medaliu. Šeštas šį nuotolį įveikė Robertas Vališauskas (rez. 4:04.32 min.). Antrą dieną 3000 m kliūtiniame bėgime Šarūnas finišą pasiekė antras (rez. 9:39.18 min.). 5000 m bėgime Robertas tenkinosi ketvirtąją vietą (rez. 15:26.47 min.). Antrą dieną mūsiškiai turėjo puikų palaikymą, juos į priekį skatino judėti Palangoje stovyklaujantys jaunieji klubiečiai. Dalyviai užėmę 1-16 vietas savo komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Šiaulių rajonas surinko 4097 taškus ir užėmė penktąją vietą rajonų grupėje.