Antra vieta ir savanorių „grybavimas” Kretingoje

2018 m. rugsėjo 30 d. Kretingoje vyko „Švento Pranciškaus taurės bėgimas. Ruduo 2018”. Varžybų startas ir finišas buvo Kretingos Rotušės aikštėje. Į bėgimą susirinko nemenkas būrelis Lietuvos bėgimo mėgėjų. Varžybose startavo ir penki Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bėgikai. Buvo keturi nuotoliai: 0,4, 3, 10,5 ir 21,1 km. 10,5 km nuotolyje Justinas Križinauskas dėl „grybavusių” trasos savanorių surinko daugiau kilometrų nei kiti ir užėmė devintą vietą tarp vyrų. Adolfas Križinauskas šį nuotolį įveikė keturiasdešimt antras (rez. 51:11 min.). 21,1 km nuotolyje (realiai apie 18 km) geriausiai sekėsi Daliai Lukošienei, kuri nuotolį įveikė per 1:21:14 val. ir absoliučioje moterų įskaitoje užėmė antrąją vietą. Tarp vyrų penktas finišavo Remigijus Zalumskis (rez. 1:10:26 val.), o Ričardas Kanišauskas užėmė dvidešimt septintąją vietą (rez. 1:26:08 val.). 1-3 vietų bendros įskaitos laimėtojai buvo apdovanoti rėmėjų prizais ir medaliais. Visi įveikę distancijas gavo atminimo medalį su bėgimo atributika.