Keturi medaliai Šiaulių jaunučių ir jaunių čempionate

2019 m. birželio 11-12 dienomis Šiauliuose vyko atviras Šiaulių lengvosios atletikos jaunučių ir jaunių čempionatas. Šiose varžybose startavo ir penki Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai. Pirmą kartą varžybose „ant tako” startavo jaunutė Ugnė Stanelytė. Pirmą dieną Ugnė tenkinosi devynioliktąja vieta 100 m bėgime (rez. 15.46 s), o antrą dieną užėmė penkioliktą vietą 200 m distancijoje (rez. 32.10 s). Jaunutis Brajanas Gutierrez Pažėra pirmą dieną 1500 m nuotolyje pasidabino sidabro medaliu (rez. 5:12.16 min.). Antrą dieną jis tenkinosi ketvirtąja vieta 800 m bėgime (rez. 2:24.62 min.). 1500 m ir 800 m distancijose startavo ir jauniai Mikas Montvilas, Deividas Rastokas ir Matas Baura. 1500 m bėgime geriausiai sekėsi Mikui, kuris iškovojo bronzos medalį (rez. 4:45.34 min.), Deividas tenkinosi ketvirtąja vieta (rez. 4:53.88 min.), o Matas liko penktas (rez. 5:02.87 min.). 800 m distancijoje Mikas finišo liniją kirto antras (rez. 2:13.33 min.), nežymiai jam pralaimėjęs Deividas užėmė trečią vietą (rez. 2:13.57 min.), o Matas Baura ir vėl buvo penktas (rez. 2:27.27 min.). Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.