Be medalių Lietuvos čempionate

2019 m. liepos 26-27 dienomis Palangos stadione vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Į varžybas susirinko gausus stipriausių Lietuvos sportininkų būrys. Varžybose startavo ir du Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bėgikai. Pirmą dieną abu mūsiškiai bėgo 1500 m distanciją ir abu užėmė šeštas vietas: tarp moterų Viktorija Varnagirytė (rez. 4:45.70 min.), o Robertas Vališauskas tarp vyrų (rez. 4:05.58 min.). Antrą dieną 5000 m bėgime Viktorija tenkinosi ketvirtąja vieta (rez. 18:01.13 min.). Robertas finišo liniją kirto penktas 800 m bėgime (rez. 1:56.73 min.). Pirmą dieną mūsiškiai turėjo puikų palaikymą, jį į priekį skatino judėti Palangoje stovyklaujantys jaunieji klubiečiai. Dalyviai užėmę 1-16 vietas savo komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Šiaulių rajonas surinko 3337 taškus ir užėmė penktąją vietą rajonų grupėje.