Keturi medaliai Šiaulių jaunučių ir jaunių čempionate

2020 m. birželio 17-18 dienomis Šiauliuose vyko atviras Šiaulių lengvosios atletikos jaunučių ir jaunių čempionatas. Šiose varžybose startavo ir keturi Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas” bei Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai. Jaunutis Brajanas Gutierrez Pažėra tiek pirmą, tiek antrą dieną užėmė septintas vietas: 1500 m nuotolyje (rez. 5:48.30 min.) ir 800 m bėgime (rez. 2:29.92 min.). Pirmą dieną 1500 m nuotolyje tarp jaunių nugalėtoju tapo Mikas Montvilas (rez. 4:41.21 min.) , o Matas Baura pasidabino bronzos medaliu (rez. 4:59.59 min.).  Pirmą dieną jaunis Deividas Rastokas tenkinosi ketvirtąja vieta 400 m distancijoje (rez. 57.77 s). Antrą dieną 400 m su barjerais rungtyje Matas ir vėl užėmė trečiąją vietą (rez. 1:12.50 min.). 800 m distancijoje antras finišavo Deividas (rez. 2:05.64 min.), o Mikas liko tik penktas (rez. 2:15.86 min.). Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.